Menu tygodniowe

Poniedziałek 14.10.2019 r.

ŚNIADANIE: Herbata owocowa, bułka z masłem, serem żółtym, chlebek ciemny z wędliną szynkową, ogórek zielony

ŚNIADANIE II: Jogurt owocowy

OBIAD: Zupa krem z kalafiora z zielonym groszkiem; spaghetti bolognese; kompot

PODWIECZOREK: Jabłko

Alergeny: Gluten, laktoza, seler, jaja

 

Wtorek 15.10.2019 r.

ŚNIADANIE: Kaszka manna na mleku, bułka z masłem, jajko gotowane, kanapka z pieczywa mieszanego z wedliną drobiowa i sałatą

ŚNIADANIE II: Banan

OBIAD: Zupa pieczarkowa z ziemniaczkami; kasza jęczmienna, kotlet w sosie własnym, buraczki; kompot

PODWIECZOREK: Bułeczki drożdżowe

Alergeny: Gluten, laktoza, seler, jaja

 

Środa 16.10.2019 r.

ŚNIADANIE: Kakao naturalne, bułka z pasztecikiem drobiowym, kanapka z chleba jasnego z serkiem białym, papryka kolorowa

ŚNIADANIE II: Kisiel z owocami

OBIAD: Zupa barszcz czerwony z jajkiem; ziemniaki, kotlet drobiowy pieczony w piecu, marchew oprószana; kompot

PODWIECZOREK: Chrupki kukurydziane

Alergeny: Gluten, laktoza, jaja, seler

 

Czwartek 17.10.2019 r.

ŚNIADANIE: Herbata z cytryną, bułka z serem żółtym, kanapka z wędliną szynkową i sałatą, rzodkiewka

ŚNIADANIE II: Serek “Danio”

OBIAD: Zupa krupnik na żołądkach drobiowych; lasagne z mięsem mielonym i warzywami, surówka z ogórka małosolnego; kompot

PODWIECZOREK: Wafle ryżowe, powidła śliwkowe

Alergeny: Gluten, laktoza, seler, jaja

 

Piątek 18.10.2019 r.

ŚNIADANIE: Kawa zbożowa, bułka z masłem, jajecznica na maśle, kanapka z wędliną szynkową, pomidorek

ŚNIADANIE II: Jabłko, marchewka

OBIAD: Zupa grochowa z wędzonką; ziemniaki, ryba smażona, surówka z kiszonej kapusty; kompot

PODWIECZOREK: Herbatniki

Alergeny: Laktoza, gluten, seler, jaja, ryba

 

Poniedziałek 21.10.2019 r.

ŚNIADANIE: Herbata z cytryną, bułka z dżemem, kanapka z chleba ciemnego z pastą rybną

ŚNIADANIE II: Pieczywo chrupkie kukurydziane z miodem

OBIAD: Zupa z cukinii; ryż, potrawka drobiowa, marchewka mini z wody; kompot

PODWIECZOREK: Biszkopty

Alergeny: Laktoza, gluten, seler, jaja, ryba

 

Wtorek 22.10.2019 r.

ŚNIADANIE: Mleko gotowane, bułka z twarożkiem ze śmietanką, kanapka z chleba mieszanego z sałatą oraz wędliną, pomidorek

ŚNIADANIE II: Jabłko

OBIAD: Zupa z białej kapusty i pomidora; ziemniaki, kotlet devolay z masełkiem, surówka z marchwii i jabłka; kompot

PODWIECZOREK: Ciasto kakaowe

Alergeny: Seler, laktoza, gluten, jaja

 

Środa 23.10.2019 r.

ŚNIADANIE: Zacierka Babuni na mleku, bułka z miodem, chlebek ciemny z wędliną drobiową, ogórek zielony

ŚNIADANIE II: Serek “Danio”

OBIAD: Zupa krem z cebuli z groszkiem ptysiowym; kolorowy makaron, udko pieczone w piecu, mizeria; kompot

PODWIECZOREK: Banan

Alergeny: Laktoza, gluten, seler, jaja

 

Czwartek 24.10.2019 r.

ŚNIADANIE: Herbata z cytryną, bułka z masłem, parówka na ciepło z ketchupem, kanapka z pieczywa mieszanego z pasztecikiem drobiowym

ŚNIADANIE II: Wafle ryżowe + soczek

OBIAD: Zupa ogórkowa; ziemniaki, gołąbki z kaszą i mięsem w sosie pomidorowym, mix sałat z granatem; kompot

PODWIECZOREK: Ciasto drożdżowe z kruszonką

Alergeny: Laktoza, gluten, seler, musztarda, jaja

 

Piątek 25.10.2019 r.

ŚNIADANIE: Makaron na mleku, bułka z serkiem topionym, pieczywo mieszane z wędliną drobiową lub szynkową, paryka

ŚNIADANIE II: Jogurt owocowy
OBIAD: Zupa wielowarzywna na rosole; placki cukiniowo-ziemniaczane z dipem kebabowym; kompot
PODWIECZOREK: Chrupki kukurydziane
Alergeny: Gluten, seler, laktoza, jaja

 

© 2019  |  Przedszkole Kreatywne Wesoła Przygoda
Projekt i realizacja MYKK