Nasze atuty

Indywidualny rozwój dziecka

Wesoła Przygoda to nowe, niepubliczne Przedszkole w Pile. Fascynujące miejsce zabaw oraz nauki. Przykładamy szczególną uwagę do indywidualnego rozwoju dzieci. Odkrywamy ich talenty i zainteresowania, zapewniamy serdeczną atmosferę oraz bezpieczne otoczenie.

Nowoczesny, duży lokal

Dysponujemy dużym, jednopoziomowym, nowoczesnym, świetnie wyposażonym lokalem w nowowybudowanym bloku. Przestronne, kolorowe sale o najwyższym standardzie wyposażenia. Scena dla małych artystów, na której będziemy rozwijać talenty i pasje Państwa pociech. Zobacz galerię.

Bezpieczny plac zabaw i parking

Naszym dodatkowym atutem jest własny, bezpieczny plac zabaw oraz osiedlowy parking w bliskim sąsiedztwie, a także znajdujący się w pobliżu las (Zielona Dolina). Przedszkole pozbawione jest barier architektonicznych, a ponadto mamy do dyspozycji gabinet logopedyczno – terapeutyczny.

Zdrowe posiłki

Bardzo istotną sprawą jest dla nas kwestia żywienia dzieci. Gwarantujemy zdrowe i urozmaicone posiłki spełniające wszelkie normy w zakresie prawidłowego odżywiania dzieci w wieku przedszkolnym. Posiłki spożywamy o regularnych porach w miłej, spokojnej atmosferze.

Dbamy o alergików

W przypadku małych alergików zapewniamy diety eliminacyjne polegające na wykluczeniu z jadłospisu alergenów. W trosce o kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych zachęcamy dzieci do próbowania nowych zdrowych dań, oraz samodzielnego przygotowywania zdrowych przekąsek.

Nowoczesne metody pracy

Oferujemy sprawdzone formy pracy z dziećmi, bogaty wachlarz zajęć dodatkowych, zachowując równowagę pomiędzy nauką i zabawą. Jako nieliczni wykorzystujemy Magiczny Dywan – multimedialną, interaktywną podłogę rozwijającą u dzieci motorykę, koordynację, spostrzegawczość i szybkość reakcji.

Wykwalifikowana kadra

W naszym przedszkolu zatrudniona jest wykwalifikowana kadra wspomagająca rozwój każdego dziecka. Nasi pedagodzy to ludzie pełni pasji, pomysłów i zainteresowań, ciągle doskonalący swój warsztat pedagogiczny i umiejętności zawodowe. Dla nas praca z dziećmi to życiowa pasja i wesoła przygoda.

© 2024  |  Przedszkole Kreatywne Wesoła Przygoda
Projekt i realizacja MYKK